Armband

Armband
Armband
Armband
Armband

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARMBAND, 1900-talets mitt/andra hälft, sydvästra USA, Navajo, silver, infattade turkoser, pålödd och filad dekor, innermått ca 5,5 cm, vikt ca 92 g
PROVENIENS: Christina Stenius samling

224294

2014-03-14