Nalle Steiff 1930-1940-tal

Nalle Steiff 1930-1940-tal
Nalle Steiff 1930-1940-tal
Nalle Steiff 1930-1940-tal
Nalle Steiff 1930-1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NALLE, 1930-1940-tal, Steiff, rörliga ramar, höjd 62 cm

Saknar knapp, smärre slitage på filten

224298

2014-01-12