Adelin Guyot akryl

Adelin Guyot akryl
Adelin Guyot akryl
Adelin Guyot akryl
Adelin Guyot akryl

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUYOT, Adelin (född 1950): His masters voice, signerad samt daterad 1984 a tergo, akryl, 50x50 cm

Smärre fläckar, ett obetydligt pressmärke

224299

2014-01-12