Jiri Georg Dokoupil kol på papper

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): Untitled,
signerad och daterad på baksidan Dokoupil 1988, kol på papper, 46x32,5 cm.

224303

2014-01-12