Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): Untitled,
signerad och daterad på baksidan Dokoupil 1988, kol på papper, 46x32,5 cm.
224303
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här