Guillermo Paneque Mini Museum Lund
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PANEQUE, Guillermo (Spanien, född 1963): Mini Museum Lund,
signerad och daterad på baksidan Guillermo Paneque maj 1988, blandteknik på papper, 34,5x27,5 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund
224304
2014-01-12