Einar Forseth oljemålning

Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning
Einar Forseth oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Gamla mor", signerad och daterad Forseth 1913-72, olja på duk, 80x60 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
UTSTÄLLNING: Prins Eugens Waldemarsudde, Stockholm

224310

2014-01-13