Einar Forseth teckning

Einar Forseth teckning
Einar Forseth teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): "Swedish church", skiss till kyrkofönster - Coventry Cathedral, osignerad, teckning på smörpapper, ca 259x50 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, veck

224316

2014-01-13