Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FORSETH, Einar (1892-1982): Förlaga/skiss till kyrkofönster - Coventry Cathedral, osignerad, 1960-tal, skiss, bladmått 127x81cm, oramad
PROVENIENS: Konstnärens familj
Skador, fläckar
224317
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här