Robert Skala oljemålning

Robert Skala oljemålning
Robert Skala oljemålning
Robert Skala oljemålning
Robert Skala oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKALA, Robert (Österrike,1874-1945): Stilleben med äpple, signerad Rob. Skala, olja på duk, 40x52 cm

224320

2014-01-15