Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FÖRSTORINGSGLAS, silver, jade och färgade stenar, Kina 1900-tal, längd 19 cm
Skador
224323
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här