Förstoringsglas Kina

Förstoringsglas Kina
Förstoringsglas Kina
Förstoringsglas Kina
Förstoringsglas Kina
Förstoringsglas Kina
Förstoringsglas Kina

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÖRSTORINGSGLAS, silver, jade och färgade stenar, Kina 1900-tal, längd 19 cm

Skador

224323

2014-01-12