Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad och numrerad Lage Lindell 26/45, färgserigrafi, 47x63 cm, oramad
märken
224324
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här