Lage Lindell serigrafi

Lage Lindell serigrafi
Lage Lindell serigrafi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDELL, Lage (1920-1980): Komposition, signerad och numrerad Lage Lindell 26/45, färgserigrafi, 47x63 cm, oramad

märken

224324

2014-01-12