Alf Olsson etsning
2014-01-12
224325
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLSSON, Alf (född 1925): "Monument", signerad Alf Olsson -90, 21/35, färgetsning, 82x65 cm oramad
Ytskador i marginalen