Alf Olsson etsning

Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSSON, Alf (född 1925): "Monument", signerad Alf Olsson -90, 21/35, färgetsning, 82x65 cm oramad

Ytskador i marginalen

224325

2014-01-12