Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RUNEFELT-TALTAVULL Barbro (född 1938): (2) Stilleben, signerade och numrerade, litografier, bladmått 69x62 resp 63x66 cm, oramade
Smärre kantveck
224336
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här