Barbro Runefelt-Taltavull litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNEFELT-TALTAVULL Barbro (född 1938): (2) Stilleben, signerade och numrerade, litografier, bladmått 69x62 resp 63x66 cm, oramade

Smärre kantveck

224336

2014-01-12