Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Källstedesommar", signerad och daterad Naemi Eriksson 90, olja på duk, 64x53 cm
224338
2014-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här