Barbro Runefelt-Taltavull litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUNEFELT-TALTAVULL Barbro (född 1938): (2) Stilleben, signerade och numrerade, litografier, bladmått 69x62 resp 44x61 cm, oramade

Smärre kantveck

224340

2014-01-13