Vas Argenta

Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta
Vas Argenta

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VAS, stengods, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, silverdekor med motiv av sjöjungfru, signerad ARGENTA 1132 II, höjd 17,5 cm

Ytslitage, glasyrnagg

224344

2014-01-13