Klubbat för:
2 600 SEK
2 000 SEK
VAS, stengods, Argenta, Wilhelm Kåge, Gustavsberg, silverdekor med motiv av sjöjungfru, signerad ARGENTA 1132 II, höjd 17,5 cm
Ytslitage, glasyrnagg
224344
2014-01-13