Hugo Zuhr litografier

Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier
Hugo Zuhr litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZUHR, Hugo (1895-1971): (6), Landskap samt byggnader, signerade, färglitografier, varierande mått, oramade

Hanteringsveck

224350

2014-01-14