Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
DAMSKRIVBORD, sengustavianskt, mahognyfaner, fotavslut i mässing, höjd 85, 92x40 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, kompletterad, fanerskador
224352
2014-01-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner