Damskrivbord sengustavianskt

Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt
Damskrivbord sengustavianskt

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

DAMSKRIVBORD, sengustavianskt, mahognyfaner, fotavslut i mässing, höjd 85, 92x40 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, kompletterad, fanerskador

224352

2014-01-13