Alfred Wahlberg oljemålning

Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning
Alfred Wahlberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WAHLBERG, Alfred (1834-1906): Landskap med ruin, signerad och daterad Alfr. W-g, olja på duk, 47x70 cm. Proveniens: Handelsman Wictor Svenssons samling, Simrishamn, inventarienr 74

224353

2014-01-14