Mikael Wahrby etsningar

Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WAHRBY Mikael (född 1952): (2) "Seglats", "Trähäst", signerade Mikael Wahrby, 38/50, 23/50, etsningar, bladmått 65x60 resp 63x57 cm, oramade

Hanteringsveck i marginalen

224355

2014-01-13