Skål med figurin Rosenthal

Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal
Skål med figurin Rosenthal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL MED FIGURIN, 1900-tal, Rosenthal, signerad K Himmelstoss., porslin, gosse rökande vattenpipa, längd 28 cm

224356

2014-01-13