Lampa i teak

Lampa i teak
Lampa i teak
Lampa i teak
Lampa i teak
Lampa i teak
Lampa i teak

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljuskällor, stomme i mässing samt teak, höjd ca 145 cm

Smärre slitage

224361

2014-01-13