Bord i furu

Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu
Bord i furu

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, omkring 1800, bonad furu, höjd 76, 80x60(utfällt 177) cm

Lådor saknas, ytskador, slitage

224373

2014-01-13