Vera Frisén oljemålning

Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning
Vera Frisén oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRISÉN, Vera (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på duk på papp, 27x35,5 cm

Hål efter häftstift

224378

2014-01-13