Vera Frisén oljemålningar

Vera Frisén oljemålningar
Vera Frisén oljemålningar
Vera Frisén oljemålningar
Vera Frisén oljemålningar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRISÉN, Vera (1910-1990): (2) Träd, signerade Frisén, olja på duk, 27x11 resp 11,5x16 cm, oramade

224382

2014-01-14