Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Flicka i vattenbryn, signerad och daterad Naemi Eriksson-88, olja på duk, 70x50 cm
224389
2014-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här