Alf Olsson grafiska blad
2014-01-13
224390
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OLSSON, Alf (född 1925): (4) Figurkompositioner,
signerade, grafiska blad (litografi och etsning), varierande mått
hanteringsveck