Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -45, olja på pannå, 62x81 cm
224398
2014-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här