Konrad Ekdahl Askim oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EKDAHL-ASKIM, Konrad (1910-2002): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad K Ekdahl -43, olja på pannå, 60x71 cm

224402

2014-01-13