Axel Peter oljemålning

Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning
Axel Peter oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER, Axel (1863-1942): Parkmotiv med flanörer, signerad Ax Peter, olja på duk, 81x100 cm

224403

2014-01-13