Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): Änglar, signerad och daterad Naemi Eriksson-91, olja på duk, 81x65 cm
224408
2014-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här