Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, rokokostil, träskuren dekor, förgylld, otydligt signerad, höjd 100x42 cm

Senatre bronserad,

224410

2014-01-13