Armband

Armband
Armband

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARMBAND, 3 st, 1900-talets andra hälft, sydvästra USA, silver, innermått ca 5,5-6,5 cm, totalvikt ca 96 g
PROVENIENS: Christina Stenius samling

224416

2014-03-14