Gustav Rudberg litografi
2014-01-14
224419
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RUDBERG, Gustav (1915-2001): "Skuta vid Backafall, Ven", signerad Gustav Rudberg, 94/260, färglitografi, 66x50 cm