Brosch

Brosch
Brosch
Brosch
Brosch

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BROSCH, 1900-talets mitt, sydvästra USA, silver, infattade turkoser, diameter ca 8,5 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

224420

2014-03-14