Brosch
Valmis
2014-03-14
224420
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
BROSCH, 1900-talets mitt, sydvästra USA, silver, infattade turkoser, diameter ca 8,5 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling