Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DUNCAN, Joseph (född 1920): (2) "The Enigma", "The day cuckoo found Violet" signerade Duncan och daterade 74, blandteknik på papper, 49x64 cm
224425
2014-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här