Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATBORD på hjultrissor, 1800-talets slut, björkfanér, höjd 78, diameter 146, iläggskiva 72 cm
Fanérlagningar
224433
2014-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här