Matbord 1800-tal

Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal
Matbord 1800-tal

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD på hjultrissor, 1800-talets slut, björkfanér, höjd 78, diameter 146, iläggskiva 72 cm

Fanérlagningar

224433

2014-01-14