Piedestaler i empirstil
2014-01-13
224435
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTALER, 2 st, med stenskivor, 1900-tal, empirstil, bronserade, höjd 66, 25x25 resp 65, 52x27 cm
Bruksslitage