Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HJORTZBERG, Olle (1872-1959): Karavan med kameler, monogramsignerad OH, akvarell med täckvitt, 31x21 cm

224480

2014-01-20