Nattduksbord
2014-01-14
224492
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NATTDUKSBORD, 1 par, England, mahogny med mässingsbeslag, höjd 50, 40x46 cm
Ytslitage, skador