Carin Ellberg oljemålning

Carin Ellberg oljemålning
Carin Ellberg oljemålning
Carin Ellberg oljemålning
Carin Ellberg oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELLBERG, Carin (född 1959): Blå stol, signerad och daterad på baksidan Carin Ellberg -92, olja på pannå, 31,5x25 cm, totalt inklusive ram 65x57,5 cm

Pannå lossnat från ram, kantstött i övre och nedre vänstra hörn, smärre repa i det gula fältet

224500

2014-01-14