Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SCHWERIN, Amalia von (1819-97): Korna vattnas, signerad A v. Schwerin Düsseldrf 1877, olja på duk, ca 75x118 cm
Dubblerad duk
224504
2014-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här