Silkesmåleri Kina Qing dynastin

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SILKESMÅLERI, 1700-tal, Kina, motiv av änder, signerad med två sigill, ca 152 x 48 cm, ramad

Slitage, skador och lagningar

224506

2014-01-14