Marc Chagall färglitografi

Marc Chagall färglitografi
Marc Chagall färglitografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CHAGALL, Marc (1887-1985): L´Ange, signerad Marc Chagall, 1960, färglitografi, 31,5x26 cm
LITTERATUR: Mourlot 288

224507

2014-02-06