Buddhaskulptur 1500-tal

Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal
Buddhaskulptur 1500-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SKULPTUR, brons, 1500-tal, Thailand, i form av Buddha, höjd inklusive träsockel ca 32,5 cm

Slitage, delar saknas

224510

2014-01-14