Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SKULPTUR, brons, 1500-tal, Thailand, i form av Buddha, höjd inklusive träsockel ca 32,5 cm
Slitage, delar saknas
224510
2014-01-14
Gör en kostnadsfri värdering här