Rufino Tamayo färglitografi
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAMAYO, Rufino (1899-1991): Hombre, Luna y Estrellas, färglitografi, 1950, signerad och numrerad R. Tamayo 155/200, editerad av Guilde de la Gravure (blindstämpel),
innermått 50,5 x 33,5 cm
224530
2014-01-14