Rufino Tamayo färglitografi

Rufino Tamayo färglitografi
Rufino Tamayo färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAMAYO, Rufino (1899-1991): Hombre, Luna y Estrellas, färglitografi, 1950, signerad och numrerad R. Tamayo 155/200, editerad av Guilde de la Gravure (blindstämpel),
innermått 50,5 x 33,5 cm

224530

2014-01-14