Tema: Saltripa och miniatyrkniv

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SALTRIPA med SKED, renhorn, monogramsignerad Lars Pirak, längd 5,5 cm, MINIATYRKNIV, monogramsignerad, längd 8,5 cm

Tennlagning i botten

224543

2014-02-06