Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALTRIPA med SKED, renhorn, monogramsignerad Lars Pirak, längd 5,5 cm, MINIATYRKNIV, monogramsignerad, längd 8,5 cm
Tennlagning i botten
224543
2014-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här